Tennise Panustamise Tüübid

Tennisele panustamine on populaarne aastaringselt ja seal on mitu erinevat tüüpi panuseid. Võite panustada üksikmängu, paarismängu, mängijate grupeeringu või turniiri võitjale. Panuse tegemiseks peate valima turu ja mängu. Seejärel peate otsustama, kui palju kummagi peale panustada. Saadaval on mitut erinevat tüüpi panuseid, seega on oluline mõista erinevaid võimalusi. Siin on ülevaade kõige levinumatest tenniseennustustüüpidest.

Tenniseennustuses on mitut erinevat tüüpi panuseid. Üks on otsepanus, mis põhineb mängija turniiri võidukoefitsiendil. See panusetüüp on kõige levinum ja pakub kõige ühtlasemaid väljamakseid. Koefitsiendid on tavaliselt saadaval aegsasti enne sündmust ja sageli võite üsna lihtsalt leida tõelise võitja koefitsiendi. Kõige tavalisem tenniseennustuse tüüp on otsepanus.

Prop panused on panused, millel pole konkreetset tulemust. Selle asemel panustate erinevate tulemuste tulemustele. Tennises on rekvisiitpanused panused teistele tulemustele. Näiteks võite panustada tennisematši võitjale või panustada sellele, kas teatud mängija võidab või kaotab mängu. Seda tüüpi panused põhinevad paljudel muutujatel ja nõuavad palju uurimist.

Tenniseennustuses saab panustada sellele, kes tennisematši võidab. Tehes panuse sellele, kes matši võidab, saate suurendada oma tõenäosust matši võitmiseks. Lisaks saate panustada ka sellele, kes võidab, kui mängijal on kõige rohkem punkte. Lisaks saate teha panuse selle kohta, kas mängija pääseb teatud arvu mängudest edasi või mitte. Panus võib olla lihtne või keeruline, kuid mängu tulemus võib määrata teie teenitava rahasumma.

Samuti saate teha panuse tennisematši tulemusele. Saate teha panuse konkreetse mängu võitjale. Kui teil on lemmik, panustate tema võidule. Vastasel juhul võite panustada lemmiku händikäpi peale. Saadud koefitsiendid sõltuvad mängijate tugevusest. Kui lemmik mängib matši, võite viigi vältimiseks panustada teisele meeskonnale. Võite vaadata tenniseennustuste näpunäiteid, et saada ideid tennisevõistluste võitjatele panustamise kohta.

Siis on mängupanused, mis on sarnased rahaliini ja otsepanustega. Siiski keskenduvad nad pigem ühele mängule kui tervele tenniseturniirile. Kohtumises sõltuvad koefitsiendid sellest, kumb pool eeldatavasti võidab, ja põhinevad kahe meeskonna võidu tõenäosusel. Üldiselt on favoriidi koefitsient madalam kui allajääja puhul. Kui soovite panustada tennisematši võitjale, peaksite uurima panustamistüüpe.