Tennisevõistlused

Tennisevõistlusi peetakse mitmel erineval tasemel. Populaarseimad on kohalikul, maakondlikul ja piirkondlikul tasandil peetavad, teised tõsisemad turniirid aga üleriigilisel tasandil. Algajatele on kõige lihtsam tennisevõistlus, millel osaleda, kohalik tenniseliiga, mis hõlmab pargis või rahvamajas mängitavaid matše. Paljud tenniseväljakud korraldavad ka tavaliigasid, kuid neid on raskem leida. Siin on mõned ideed alustamiseks.

Tennisist peab kõigepealt reeglitest aru saama. Esimene serveerimine on nagu kohtingurakenduses esmalt rääkimine. Palli kiirust ja pöörlemist tuleb juhtida nii, et see jõuaks esimesena saajani. Serv on väga võimas löök ja seda tuleb sooritada täpselt ja täpselt. See võib ka punkti tuua või murda. Tennisevõistlusi on mitut tüüpi ja igaüks neist on oluline õppida. Siin on mõned levinumad tennisevõistluste tüübid ja nende reeglid.

Tennisegeimi esimest lööki nimetatakse serviks, mille algatab mängija, kes serveerib palli õhku. Serv peab maanduma diagonaalselt servikasti vastas. Servi saab lüüa nii üle- kui ka altkäega. Servi, mis tabab võrku, nimetatakse “laskmiseks”, samas kui servi, mis puudutab võrku, peetakse võitjaks. Mängija ei tohi kunagi lüüa, kuna servi lahtikerimise faas lisab löögile oluliselt jõudu.

Teine löök on eeslöök. Tennisist peab suutma palli lüüa korraliku jõuga. US Openil on esimene servimäng mängu parim löök, teine ​​aga parim löök võitmiseks matš. Esimene serveerimine on nagu kohtingurakenduses esimesena rääkimine. Teine löök on parim löök ja see on ka kõige võimsam. Kolmas löök on tagakäe löök.

Serveri servimine alustab punkti. Ta lööb palli servikasti vastasküljele. Serveril peab olema piisavalt suur serveerimiskiirus, et jõuda vastassuunalise teeninduskastini. Seda lööki nimetatakse eeslöögiks. See võib olla kas üle- või altkäeline. Let tekib siis, kui serveri servi tabab võrku. Let tekib ka siis, kui servija jätab vahele võrku tabanud servi.

Esimene serv on tennisevõistlustel kasutatav löök. See on ülioluline löök, sest see annab punkti. Servimees viskab palli õhku ja sihib selle vastassuunas asuvasse teeninduskasti. Server võib palli lüüa nii all- kui ka ülekäe. Las on siis, kui serv tabab võrku. See on kõige võimsam löök, mis lisab märkimisväärset jõudu. Samas on see ka kõige olulisem.