Tennise Panustamise Võimalused

Tennisematši ajal panuste tegemiseks on palju võimalusi. Saate teha üle/alla panuse matši geimide või settide koguarvule. Samuti saate panustada üksikmängu võitjatele. Üksikmängule panustamine sõltub sellest, kui palju mänge mängitakse. Üksikmängus tuleb ennustada settide arvu ja mängude arvu komplektis. Võite panustada üksikmängu võitjale, kui arvate, et see on rohkem kui üks sett.

Kui panustate tennisematšidele, peate veenduma, et teate iga mängija koefitsiente. Esimese komplekti koefitsiendid on tavaliselt parimad mängijatele, kellel on tugev tennisemängu kogemus. Teist komplekti on kõige raskem kutsuda. Suurmängus võib maailma esireket vastamisi olla maailmanumbriga 527. Viigile panustamisega võib õnneks vedada, kuid viigile panustades võite lõpuks raha kaotada.

Teine võimalus tennisele panustada on üle/alla turul. Sel juhul peate valima üle/alla valiku ja panustama mängitud mängude koguarvule. Näiteks kui panustate kuus kuud enne turniiri US Openi võitjale, saate panustada sellele tulemusele. Seda tüüpi panust on eriti raske ennustada, kui turniir on nii kauges tulevikus. Võite panustada näiteks US Openi võitjale, kuigi seda on nii palju ette raske teha.

Panustada saab ka tennisematši otsesele võitjale. See on tennise kõige levinum panuse tüüp. Edasiliikumiseks peate valima otsese võitja. Kui otsite lihtsat viisi tennisematšile panuse tegemiseks, on õige võidukoefitsient. Need koefitsiendid on tavaliselt saadaval palju enne sündmust. Kui otsite võidukombinatsiooni, ei pea te panustama viigile ega kaotama.

Kui soovite panustada tennisematšis osalevale mängijale, saate valida otsese võitja. Otsene võitja tähendab, et mängija võidab mängu kõigis oma mängudes. Kui otsite konkurentsivõimelisemate koefitsientidega turniiri, on händikäppanustamine tennisematšile suurepärane viis konkreetsele mängijale panuse tegemiseks. Kui panustate mängija mängude koguarvule, soovite panustada mängija võidetud mängude koguarvule.

Kuigi võite panustada tennisematšile, on parem valida võitja nende üldise asetuse põhjal. Populaarsemad panused on iga matši otsesed võitjad. See on tennisematšile kõige lihtsam panuse tüüp. Keerulisema mängu puhul võiksite kaaluda mängu võitjale panustamist. Lõppkokkuvõttes peaksite otsustama, millele panustate.