Panustamine Tennisevõistlustele

On palju tennisele panustamise tüüpe. Kõige populaarsem tüüp on otsepanustamine, mis panustab matši võitjale sirgetes settides. Teine tüüp on paaritu/paarismängu panus, mis panustab sellele, mitu mängu mängija ühes setis võidab. Samuti on olemas mitmed erinevad kihlveoturud, näiteks üle/alla turg, kus tehakse panuseid mängus toimuvate Tiebreakide arvule.

Sarnane otsepanustamise panus on mängude kogupanustamine, kus panustajad saavad panustada tennisematšis olevate settide arvule. Kõige tavalisem üle/alla väärtus on 2,5, mis on parim kolmest matši puhul üsna tavaline summa. Kui mängu jooksul mängitakse kolm või enam setti, on see võidupanus. Näiteks kui kahel mängijal on ühes komplektis sama arv mänge, peetakse neid allajääjaks.

Tennisele on palju teisi panustamisvõimalusi, kuid parimad on need, mis sisaldavad mängu kogusummat ja kogusummat. Üle/alla on populaarne turg, mis hõlmab matši komplektide arvu valimist. Parim kolmest matšides on üle/alla 2,5, parima viiest matšides aga 4,5. Mõlemal juhul panustate võistlusel mängitavate settide arvule.

Kolmas võimalus tennise panustamiseks on mängude kogupanus. Sarnaselt mängu kogusummaga hõlmavad üle/alla panused tennisematši settide arvu valimist. Levinuim Üle/Alla väärtus on 2,5, mis tähendab, et mängija peab võitma vähemalt kolm setti, et panus õnnestuks. Üle/alla panustamine võib samuti olla valik. Üle/alla panus on suurepärane viis tennisematšidele panuste tegemiseks.

Teine võimalus on kasutada mängijate edetabelit. Mängija paremusjärjestus võib olla hea näitaja, et teha kindlaks, millised mängijad konkreetsel üritusel võidavad. Siiski ei tohiks te mängijale panustada lihtsalt tema teenitud punktide põhjal. Ei ole mõistlik panustada kellegi peale tema paremusjärjestuse alusel ja konkreetse mängu koefitsient võib olla liiga kõrge. Tennises on tenniseennustamiseks palju muid võimalusi, sealhulgas otseülekannete kombinatsioon ja allajäänutele panustamine.

Lisaks spordiennustusele saate panustada mängijate edetabelitele. Koefitsiendid määravad kihlveokontorid. Kui olete algaja, võite olla segaduses eri tüüpi tenniseennustuste tingimuste ja tingimustega. Sellegipoolest pole tennisele panustamine nii keeruline, kui tundub. Valides õige mängija, saate maksimeerida oma võidupanuse võimalusi. Koefitsiendid näitavad ka iga mängija tugevust ja nõrkust.